Наша діяльність

З березня 2016 року, було розпочато реалізацію проекту «Заходи з надання найнеобхіднішої допомоги в Україні внутрішньо переміщеним та постраждалим внаслідок конфлікту особам, що мешкають у м. Києві та Київській області, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській областях, а також на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей». Допомога здійснюється з метою поліпшення важкого гуманітарного становища у якому опинились особливо вразливі категорії громадян  з числа внутрішньо переміщених осіб, а саме одинокі мами (батьки), багатодітні та малозабезпечені родини, інваліди І-ІІ групи, непрацездатні пенсіонери старше 65-ти років, ветерани ВВВ шляхом гарантованого забезпечення їх продуктами харчування і засобами гігієни, надання базових медичних послуг, а також шляхом організації тренінгів.

Задля безперебійної роботи, була налагоджена співпраця з представниками місцевої влади представниками обласної влади Чернігівської області, управліннями та департаментом соціального захисту населення, територіальними центрами, міським центром соціальних служб, департаментом з надзвичайних ситуацій, волонтерськими та громадськими організаціями.

Чернігівське Об’єднання Спілки Самаритян України надало допомогу у м. Чернігові  та Чернігівській області:

  • Дитяче харчування та підгузки (віком до 3 років ) – 1000 дітей;
  • Дитячими продуктово-гігієнічними наборами – 1300 дітей;
  • Наборами канцелярії – 300 дітей;
  • Новорічними подарунками для дітей переселенців – 150 дітей;
  • Продуктово-гігієнічними наборами для дорослих – 4634 осіб;
  • Первинною медичною допомогою – 1524 особи;
  • Ковдрами та постільною білизною – 665 осіб;
  • Навчання «Основам догляду за лежачим хворим» та «Перша допомога при нещасних випадках» — 36 осіб;
  • Медикаментами – 147 осіб.

Загальна вартість наданої гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям пільгових категорій , зареєстрованих в м. Чернігів та Чернігівській області – 3 105 846 гривень  39 копійок. ( Три мільйони сто п’ять тисяч вісімсот сорок шість гривень 39 коп.) з них:

Медикаменти та допоміжні засоби:                     87964,88 грн.

Продукти харчування:                                           3 017 881,51 грн. 

У 2016 році в м. Чернігові та Чернігівській області було проведено  10 благодійних акцій до Новорічних та Різдвяних свят, пізнавальних свят для дітей-інвалідів, розважальних програм для дітей переселенців та дітей воїнів АТО. За допомогою Спілки Самаритян України Київське Об`єднання та партнерів з Німеччини подарунки отримали більше 100 детій.